30.05.2021 r. Dzień Dziecka

Print Friendly, PDF & Email

30 maja 2021 r. od godz. 10:00 w naszej gminie Brójce świętowaliśmy Dzień Dziecka. Specjalnie na tę okazję odwiedził nas BusParty z maskotkami. Podczas przystanków przy GOK w Brójcach, szkole w Woli Rakowej, świetlicy w Bukowcu i szkole w Kurowicach można było wejść do wnętrza pojazdu, spotkać się z bajkowymi postaciami – Kubusiem Puchatkiem i Tygryskiem, zrobić pamiątkowe zdjęcie i otrzymać upominek – gadżety promocyjne GOK tj. breloki, długopisy, notesy oraz słodkie krówki. Nie zabrakło też zabaw i animacji, przeciągania linii czy tańców. Można było skosztować też pysznej waty cukrowej w Brójcach i Bukowcu. Poza tym BusParty wraz z maskotkami do godz. 17 odwiedził dzieciaków w różnych miejscowościach naszej gminy wraz ze specjalnie przygotowanym spotem życzeniowym od Wójta Gminy Brójce i Gminnego Ośrodka Kultury w Brójcach.

Scroll to Top
Skip to content