Wycieczka rowerowa Bukowiec-Prażki-Brójce

Print Friendly, PDF & Email

W sobotę 22 lipca br. z inicjatywy GOK Brójce oraz GLKS „MIAZGA” odbyła się wycieczka rowerowa, której uwieńczeniem było spotkanie przy ognisku i konkursy z nagrodami. Pogoda i dobry humor dopisywały przez cały czas spotkania. Brak ograniczeń wiekowych przyciągnął uczestników od juniora, po seniora.

Trasa wyprawy wiodła z Bukowca przez Kurowice, Kotliny (młyn, zalew), Prażki (dom Reymonta), Czarnocin (zalew) do Brójec. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość sprawdzenia swych umiejętności i sprzętu na różnej nawierzchni dróg – asfaltowej, szutrowej i piaszczystej.

Po kilkugodzinnej przejażdżce rowerowej i osiągnięciu celu podróży w Brójcach, zawodnicy posilili się pieczonymi w ognisku kiełbaskami, które ufundowały Zakłady Mięsne „Zbyszko” oraz pieczywem, ufundowanym przez firmę „Mich-Pol”.

Po wspólnym posiłku nadszedł czas na konkursy. Uczestnicy spotkania konkurowali w niełatwym „przejeździe żółwia”, gdzie śmiech i doping przeplatały się nawzajem. Kolejną atrakcją był wyścig slalomem po trawie, podczas którego za każde podparcie doliczano punkty karne. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody ufundowane przez GLKS „MIAZGA”. Aktywnie i mile spędzone sobotnie popołudnie sprzyjało poprawie kondycji i integracji lokalnej społeczności.

Dziękujemy sponsorom za wsparcie, a uczestnikom wyprawy za wspaniałą zabawę!

Scroll to Top
Skip to content