“Dbam o siebie, dbam o bliskich”

Print Friendly, PDF & Email

26.04.2024r.  w piątek w sali OSP Bójce odbyły się prozdrowotne, inspirujące warsztaty dla kobiet, które poprowadziła Pani Agnieszka Szuścik- Zięba.

Pani Szuścik jest autorką bloga, nagrywa podcasty ” Przygody ginekologiczne”, ambasadorką portali Centrum Kryzysowe i W trosce Chorego Pracownika. 

W 2018 r. otrzymała diagnozę: “rak szyjki macicy”. Jak sama o sobie mówi: “rysuję, piszę, nagrywam i fotografuję na temat ginekologii, onkologii i profilaktyki”

Podczas warsztatów pod hasłem ” Dbam o siebie, dbam o bliskich” Pani Agnieszka nie tylko opowiedziała o swojej chorobie, ale również podpowiedziała co robić by nie zachorować na raka, jak poprawnie przeprowadzić samobadanie piersi i jak żyć zdrowym i dobrym życiem.

Warsztaty oparte były na autorskiej metodzie arteterapeutycznej. Pani Agnieszka przekazała ogrom wiedzy ginekologicznej i onkologicznej.

Inicjatorami spotkania byli m.in. Beata Gajda, Urszula Brdoń; przewodnicząca Rady Gminy Brójce, Wójt Gminy Brójce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Brójcach.

Dziękujemy Pani Agnieszce Szuścik za spotkanie pełne wzruszeń, wiedzy i humoru.

Scroll to Top
Skip to content