09.10.2023 Noc Bibliotek – „Absurd nie czytać”. Spotkanie autorskie

Print Friendly, PDF & Email

            W ramach VIII już ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, pod hasłem „Absurd nie czytać”, 9 października w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Mag Egnever, autorką kryminału Paradygmat zła, wydanego w 2022 roku. W książce autorka stawia pytanie jak daleko można posunąć się do zemsty. W ośmiu odległych miejscach na świecie dochodzi do drastycznych mordów. Szybko rozpoczyna się śledztwo, angażujące najwyższe organy ścigania. Kto za tym stoi? Odpowiedź w książce.

             Jak się okazało, autorka jest przemiłą osobą, pozytywnie nastawioną do świata i ludzi, kochającą zwierzęta i w dodatku przez pewien czas była mieszkanką Gminy Brójce. Jak sama mówiła, odpowiadając na nasze pytania, pisanie takiej książki wywołało w niej mnóstwo emocji, a wkrótce ukaże się druga część. Trzymamy kciuki za ekranizację książki, co jest marzeniem Mag Egnever. Dziękujemy autorce za przyjęcie zaproszenia, wszystkim za obecność. Kwiaty i podziękowania złożyli wójt Gminy Brójce oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. 

            Kryminały dostępne są w Bibliotece Publicznej w Brójcach i w Kurowicach. Zachęcamy też do śledzenia stron autorskich Mag Egnever w social mediach.

Scroll to Top
Skip to content