03.09.2023 r. VIII Piknik integracyjny – Pożegnanie Lata w Bukowcu

Print Friendly, PDF & Email

Dnia 3 września 2023 r. mieszkańcy gminy Brójce i nie tylko, całymi rodzinami przybywali w niedzielne popołudnie na VIII Piknik integracyjny – Pożegnanie Lata w Bukowcu. Słoneczna pogoda i wspaniała atmosfera towarzyszyła imprezie aż do samego wieczora. Imprezę poprowadziła znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz aktorka – Magdalena Michalak-Szwarc. Od godziny 14.00 na scenie zaprezentowali się: Orkiestra Dęta OSP Kurowice, Zespół Tańca Nowoczesnego z GOK,  Amatorskie Zespoły Śpiewacze: „Stefanów”, „Leśnianki” i „Bukowianki”, Tancerki ze STUDIO GIMNASTYKI I TAŃCA MAGDALENY PONIMASZ-CZINAR oraz z FULL OUT DANCE STUDIO ANNA WOJCIESZEK z Bukowca.  Gwiazdą pikniku był zespół CLEO.  Koncert zgromadził tłumy fanów artystki.  Na scenie wystąpił też zespół „Tacy Sami – Lady Pank Show”. Impreza zakończyła się zabawą taneczną z DJ’em. Podczas pikniku nie brakowało atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi korzystali z bezpłatnych „dmuchańcy”. Klaun i szczudlarz nie tylko bawili, ale też wytwarzali olbrzymie bańki mydlane. Wiele radości sprawiło dzieciom też malowanie twarzy, brokatowe tatuaże czy też zaplatane warkoczyki. Można było postrzelać na strzelnicy i korzystać z wielu innych atrakcji. Obok sceny na dzieci czekały kolorowanki, gadżety i niespodzianki, które ufundowała Drukarnia K2 z Łodzi.  Można było wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez trenerów  “MŁODEGO WIDZEWA”  a także dopytać o szczegóły projektu. Ponadto odbyły się pokazy klubu sportowego AIKIDO z Kurowic – japońskiej sztuki walki aikido w wykonaniu dzieci i dorosłych. Były również warsztaty ”UMEDowe ONKOprzypowieści” poprowadzone przez pracowników Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wiele emocji wzbudziły pokazy Strongman, prezentujące konkurencje znane z zawodów m.in. spacer farmera, czy też podnoszenie  samochodu osobowego na specjalnej platformie. Każdy mógł spróbować swoich sił i wziąć udział w konkurencjach przygotowanych przez Strongmenów. Nie brakowało stoisk gastronomicznych z daniami z grilla, zapiekankami, lodami i innymi smakołykami.

 

Wójt Gminy Brójce i Gminny Ośrodek Kultury w Brójcach składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się swym wsparciem do uatrakcyjnienia przebiegu pikniku:

  • Panu Bogdanowi Migdał – Prezesowi Zarządu “PTAK” SPÓŁKA AKCYJNA ze Rzgowa
  • Panu Krzysztofowi i Panu Marcinowi Tobik z firmy INTAP sp.j. z Bukowca
  • Panu Adamowi Kwiatkowskiemu z firmy Drukarnia K2 z Łodzi
  • Panu Jerzemu Sobczakowi z firmy Marvel Sp. z o.o. z Łodzi
  • Państwo Sylwii i Tomaszowi Basińskim z firmy „KUBA” z Bukowca.

 

Gorące podziękowania kierujemy do: uczestników tańca nowoczesnego z GOK, zespołów: „Stefanów”, „Leśnianki”, „Bukowianki” i Orkiestry Dętej OSP z Kurowic. Podziękowania dla  Studio Tańca Gimnastyki i Baletu oraz FULL OUT DANCE STUDIO ANNA WOJCIESZEK. Ponadto dziękujemy Wojciechowi Pawłowskiemu i ekipie Młodego Widzewa.  Dziękujemy pracownikom Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za warsztaty ”UMEDowe ONKOprzypowieści oraz za pokazy klubowi sportowemu AIKIDO z Kurowic.  Druhom z OSP z Bukowca oraz OSP Stefanów dziękujemy za wsparcie w organizacji imprezy oraz członkiniom Koła Gospodyń Wiejskich z Kotlin i Wardzyna.  A także pracownikom ZUK w Brójcach.

 

 

Kilka słów o sponsorach:

INTAP jest firmą rodzinną. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją siedzeń do autobusów i pojazdów specjalnych.

Fotele wyprodukowane w Bukowcu odnajdziecie w pojazdach podróżujących na wszystkich kontynentach.

Naszą siłą są ludzie pracujący razem z nami od wielu lat, wspólnie budujemy siłę naszego przedsiębiorstwa.

Staramy się blisko współpracować z lokalną społecznością reprezentowaną między innymi przez:

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowcu
  • Gminnym Ośrodkiem Kultury w Brójcach
  • OSP na terenie gminy

 

 

2K Drukarnia Opakowań to działająca od 20 lat nowoczesna firma i uznana marka na rynku poligraficznym.

Zajmuje się kompleksową realizacją wszelkiego rodzaju opakowań kartonowych dla produktów z branży tekstylnej, chemicznej, kosmetycznej, ogrodniczej

 i farmaceutycznej, oraz drukiem materiałów promocyjnych i reklamowych dla wiodących polskich marek.

W trosce o ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisko, 2K Drukarnia Opakowań prowadzi zintegrowaną politykę gospodarowania odpadami,

posiada certyfikat FSC, który przyznawany jest firmom dbającym o zrównoważoną gospodarkę leśną,  a ponad  50% zużywanej energii uzyskuje z własnej instalacji fotowoltaicznej.

 

 

Jednym z naszych partnerów jest wiodąca łódzka grupa motoryzacyjna, firma Marvel – autoryzowany dealer marek Kia, Hyundai, Jaguar i Land Rover.

Firma istnieje od 2005 r., u nas w Bukowcu Grupa Marvel jest od kilku lat, zajmuje się m.in. dostosowaniem aut dla służb specjalnych. Serdecznie zapraszamy Państwa na jazdy testowe do Salonów MARVEL Kia, Hyundai i Jaguar Land Rover w Łodzi, jak i odwiedzenie strony w internecie

 

 

Jeden ze Sponsorów dzisiejszego Pikniku – Producent Piżam firma „KUBA” Tomasz Basiński, to także Właściciel nowoczesnego Centrum biznesowo-rekreacyjnego: PARK ROKICIŃSKA  w Bukowcu, z niedawno otwartym sklepem firmowym SHOWROOM,        w którym znajdziecie Państwo piżamy dla całej Rodziny. Ponadto mają tu swoją siedzibę dwa STUDIA TAŃCA.  Pierwsze to : Studio Tańca Gimnastyki i Baletu (…)

 

 

Scroll to Top
Skip to content