18.06.2023 r. Piknik Rodzinny w Woli Rakowej

Print Friendly, PDF & Email

W niedzielne popołudnie, 18 czerwca w Woli Rakowej odbył się po raz drugi Piknik Rodzinny. Jako pierwsze na scenie wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia instrumentalne i wokalne w GOK w Brójcach oraz Świetlicy Środowiskowej w Bukowcu, a potem swój występ miał nasz Zespół Tańca Nowoczesnego – JOY DANCE – 2 grupy. Wiele uśmiechu i radości wywołał wśród najmłodszych występ znanych i lubianych postaci z bajek: pszczółki Mai i Filipa. Oprócz tego zorganizowaliśmy mnóstwo innych atrakcji: dmuchańce, wioska indiańska HUU-SKA LUTA, animacje, malowanie twarzy, pokaz baniek czy laserowy paintball a nawet przejażdżkę na koniu. Wspaniałą zabawę naszym gościom zapewniła też jedna z nowszych form rozrywki – Fotobudka 360. W trakcie imprezy odbył się również pokaz sztuk walki aikido w wykonaniu grupy zarówno dzieci jak i dorosłych z klubu Hanami Dojo Aikido Łódź. Piękna pogoda umożliwiła zorganizowanie przez druhów OSP Stefanów wspaniałej zabawy w bezpiecznej pianie gaśniczej oraz przy kurtynie wodnej. Piknik zakończył się na wesoło występem kabaretu Czwarta Fala. Kilka słów do gości skierowali Wójt Gminy Brójce Radosław Agaciak oraz przewodnicząca Rady Gminy Brójce Urszula Brdoń.
Dziękujemy wszystkim naszym małym artystom, piosenkarzom i tancerzom za występ i opiekunom za przygotowanie do niego (Pani Ewie Komeckiej, Sandrze Świątek i Panu Ryszardowi Kruszyńskiemu). Dziękujemy niezawodnym druhom OSP ze Stefanowa i Woli Rakowej za pomoc przy organizacji oraz OSP z Kurowic za obecność. Dziękujemy KGW z Wardzyna, Kotlin i Brójec. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pyszności m.in. pierogi, bigos, ciasta, desery, watę cukrową czy też lemoniadę.
W tym miejscu pragniemy podziękować również naszemu sponsorowi, firmie Mich – Pol z Kurowic za chleb oraz każdemu kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do organizacji imprezy . Pani Ewie Komeckiej za prowadzenie oraz wszystkim naszym gościom, małym i dużym za wspólnie spędzony czas w rodzinnej atmosferze.

Scroll to Top
Skip to content