Gminne eliminacje konkursu recytatorskiego “ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZYKI”.

Print Friendly, PDF & Email

W poniedziałek, 22 maja w sali GOK w Brójcach odbyły się gminne eliminacje, organizowanego przez Łódzki Dom Kultury konkursu recytatorskiego “ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZYKI”.

Finał wojewódzki „Świerszczykowych wierszyków” odbędzie się 4 czerwca 2023 r. w Łódzkim Domu Kultury.

Komisja w składzie:

• Gabriela Synowiec
  • Ewa Jagiełło
  • Tomasz Boruszczak

postanowiła przyznać nagrody, kwalifikujące do Wielkiego Finału Wojewódzkiego następującym uczniom:

• Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach:

Mateusz Pewniak, Laura Pielesiak, Lena Turek, Krzysztof Kruszyński i Maja Popek.

• Filia w Woli Rakowej:

Aneta Karp i Helena Dybowska.

• Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bukowcu:

Jagoda Kling, Aleksandra Jabłońska, Zuzanna Zielonka, Maja Nowacka, Bartosz Karp i Klara Czubak.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. W czasie obrad jury, dzieci obejrzały spektakl w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bukowcu – uczestników koła teatralnego – pt. „Baba Jaga online”.

Gratulujemy 13 finalistom i ich opiekunom i życzymy powodzenia w finale.