„Podwieczorek z Gwiazdą” – Wojciech Gąssowski

Print Friendly, PDF & Email

W tym roku, po raz trzeci, mogliśmy wrócić do cyklu spotkań „Podwieczorek z Gwiazdą”, które na stałe wpisały się w nasz program kulturalno – oświatowy. Tym razem świętowaliśmy Dzień Kobiet i występ gwiazdy –  Wojciecha Gąssowskiego był dedykowany kobietom z naszej Gminy, które przed programem artystycznym i występem zostały obdarowane kwiatami przez wójta naszej gminy – Radosława Agaciaka.
    Spotkanie poprowadził dziennikarz – Leszek Bonar – komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych. Formułą spotkania był wywiad przeplatany piosenkami naszego gościa. Wojciech Gąssowski to znany polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, wykonawcą wielkiego przeboju lat  80. – “Gdzie się podziały tamte prywatki”, którego mieliśmy okazję posłuchać na żywo i zaśpiewać wszyscy razem. Wcześniej wylansował, wspólnie z zespołem Test, przebój “Przygoda bez miłości”, a w latach 60. stał się rozpoznawalny dzięki utworowi “Zielone wzgórza nad Soliną” (razem z zespołem Tajfuny), który też został zaprezentowany naszej publiczności. Wojciech Gąssowski współpracował z wieloma zespołami, m. in.: Czerwono – Czarni, Chochoły, Tajfuny, Polanie, Grupa ABC, Test. Artysta wystąpił w epizodycznych rolach w filmach: “Dwa żebra Adama” Janusza Morgensterna,”Molo” Wojciecha Solarza i “Piłkarski poker” Janusza Zaorskiego. Wokalista nagrał piosenki do serialu “Wojna domowa” oraz jest wykonawcą tytułowej piosenki serialu  “M jak miłość” o czym opowiadał w trakcie spotkania. Na pożegnanie w ramach podziękowania obdarowaliśmy naszą GWIAZDĘ bukietem kwiatów. Głos Pana Wojciecha zapamiętamy na długo! To była niezapomniana prywatka!
    W imieniu Wójta Gminy Brójce oraz naszym własnym serdecznie dziękujemy za wspaniały występ Panu Wojciechowi Gąssowskiemu oraz wszystkim Paniom za wspólnie spędzony piątkowy wieczór.

„Podwieczorek z Gwiazdą” - Wojciech Gąssowski

Więcej zdjęć w fotogalerii

Scroll to Top
Skip to content