Udział Zespołu Tańca Nowoczesnego w konkursie tanecznym w Lipinach

Print Friendly, PDF & Email

W sobotę, 10 grudnia nasz Zespół Tańca Nowoczesnego (2 grupy) wziął udział w Mikołajkowym Turnieju Klubu FitMoc 2022 Cheerleading, który odbył się w Szkole Podstaowej im. Marii Konopnickiej w Lipinach. Nasze male tancerki, które pierwszy raz występowały przed tak dużą publicznością, z wielką energią i zaangażowaniem wykonały swój uklad taneczny, który przygotowała trenerka Sandra Świątek. Wielkie serce włożone w występ zaowocowało trzecim miejscem na podium i brązowym medalem dla starszych dziewcząt. Oprócz tego wszystkie tancerki zostały uhonorowane medalami, dyplomami oraz słodkimi upominkami. Dla wszystkich gości i uczestników organizatorzy przygotowali ciepły poczęstunek.

    Cały występ odbył się pod czujnym okiem trenerki Sandry Świątek, która również zasiadała w jury. Dziękujemy Pani Sandrze za wielkie zaangażowanie i dzielenie się swoją pasją z dziećmi z terenu Gminy Brójce! Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców dzieci, którzy włożyli wiele pracy, by nasze zawodniczki wyglądały ślicznie na turnieju 🙂

    Sobotni turniej taneczny Cheerleading ugościł 220 zawodników, tancerek i tancerzy z trzech klubów sportowych i tanecznych. Mogliśmy obejrzeć emocjonujące występy 20 grup z formacji: Cheerleading, HipHop, ShowDance, Disco Dance, Latino i Solo w dwóch grupach wiekowych Kids i Junior. Dziękujemy za gościnę!

Scroll to Top
Skip to content