VII Piknik Integracyjny Pożegnanie Lata w Bukowcu

Print Friendly, PDF & Email

Tradycyjnie na zakończenie wakacji odbył się Piknik Integracyjny Pożegnanie Lata w Bukowcu, to już po raz siódmy mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu kulturalnym. W niedzielę, 4 września na terenie świetlicy w Bukowcu zgromadziły się tłumy mieszkańców z naszej gminy. Byli również przedstawiciele władz lokalnych, goście gminy partnerskiej Trzciel oraz politycy.  Imprezę poprowadziła Magdalena Michalak-Szwarc.

Fantastyczna rodzinna atmosfera i idealna pogoda pozwoliły bawić się na całego. Każdy od najmłodszego do najstarszego mógł tu znaleźć coś dla siebie. Na scenie w różnorodnym programie artystycznym zaprezentowali się: uczestnicy zajęć wokalnych GOK i Świetlicy Środowiskowej w Bukowcu, Orkiestra Dęta OSP z Kurowic, Zespoły Śpiewacze “Bukowianki”, Leśnianki”, “Stefanów”, dwie grupy Zespołu Tańca Nowoczesnego z GOK oraz twórcy Hitu Wakacyjnego ze swoją piosenką. Wszyscy wypadli świetnie i zostali nagrodzeni głośnymi brawami.
Gwiazdą pikniku był zespół Defis, który przyciągnął przed scenę mnóstwo swych wielbicieli. Było wspólne śpiewanie przebojów, rozdawanie płyt i selfiki z gwiazdą. I oczywiście bisy…
Samokhin Band zaprezentował nieco inny repertuar od swojego poprzednika i przypadł również do gustu wielu piknikowiczom 🙂
Poza sceną było wiele darmowych atrakcji dla dzieci: dmuchańce, tor przeszkód, eurobungy, malowanie twarzy, animacje oraz strefa Aikido. Podczas imprezy dostępne było zaplecze gastronomiczne, z szeroką ofertą dań piknikowych dla każdego.
Tegoroczne Pożegnanie Lata w Bukowcu było również świetną okazją do promocji świeżo nagranej płyty “Bukowianki 2022”.
Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna z DJ-em!

Serdeczne podziękowania kierujemy do firm: Intap AT Sp. z o.o. Sp. k. i Banku Spółdzielczego z Andrespola – sponsorom, dzięki którym oferta naszego pikniku mogła być bogatsza.

Gorące podziękowania kierujemy do: uczestników zajęć wokalnych z GOK i Świetlicy w Bukowcu, Zespołu Tańca Nowoczesnego, zespołów: „Stefanów”, „Leśnianki”, „Bukowianki”, Orkiestry Dętej OSP z Kurowic,  oraz twórcom Hitu Wakacyjnego.
Druhom z OSP z Bukowca bardzo dziękujemy za wsparcie w organizacji imprezy!
VII Piknik Integracyjny Pożegnanie Lata w Bukowcu VII Piknik Integracyjny Pożegnanie Lata w Bukowcu
Scroll to Top
Skip to content