Piknik Rodzinny Dzień Dziecka

Print Friendly, PDF & Email

12 czerwca w parku przy OSP w Woli Rakowej odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Przybyli goście mogli podziwiać i oklaskiwać wspaniałe występy wokalne, muzyczne i taneczne dzieci, uczestników zajęć organizowanych w GOK oraz Świetlicy Środowiskowej w Bukowcu. Na scenie pojawiły się także znane i lubiane postaci z bajek: Pszczółka Maja, Filip oraz uwielbiany przez dzieci Psi Patrol. Wszystko to poprzedził występ Orkiestry Dętej OSP z Kurowic z solistką Mariką Hachułą.

Wśród wielu atrakcji nie zabrakło pokazu sztuki walki aikido grupy Hanami Dojo oraz zawodów laserowego paintballa, animacji, pokazu wielkich baniek, malowania twarzy, dmuchańców, a nawet możliwości przejażdżki na koniu. Bardzo miłym akcentem była wioska indiańska HUU-SKA LUTA, w której można było spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, poszukiwać z Indianami złota oraz łowić węże.

Piękna pogoda umożliwiła zorganizowanie przez druhów z OSP Stefanów wspaniałej zabawy w bezpiecznej pianie gaśniczej oraz przy kurtynie wodnej.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę.

Szczególne podziękowania dla KGW z Brójec oraz Kotlin za przygotowanie pysznych domowych dań oraz ciast i deserów.

Podziękowania dla druhów z OSP Wola Rakowa, Brójce, Leśne Odpadki oraz Stefanów za wsparcie przy organizacji i obecność podczas pikniku oraz dla sponsora Firma Sochaczewscy za przekazanie wędlin na grilla.

Scroll to Top
Skip to content