Nowy cykl spotkań pn. “Podwieczorek z Gwiazdą”

Print Friendly, PDF & Email

W poniedziałek, 27 maja 2019 r. o godz 17:30 po raz pierwszy Gminny Ośrodek Kultury w Brójcach zorganizował spotkanie pn. “Podwieczorek z Gwiazdą”.

Była to niepowtarzalna okazja do świętowania Dnia Matki i Ojca w niecodzienny sposób.

W sali OSP Brójce, na scenie zaprezentowali się uczestnicy zajęć wokalnych z naszego GOK i Świetlicy w Bukowcu. Po świetnych i wzruszających występach młodych artystów nadszedł czas na powitanie GWIAZDY wieczoru.

Leszek Bonar – prowadzący imprezę powitał HALINĘ KUNICKĄ.

Formułą spotkania był wywiad przeplatany piosenkami naszego gościa. Znana piosenkarka opowiadała o swojej karierze estradowej oraz o tak wiele znaczącej w jej życiu rodzinie. Wśród zaprezentowanych utworów znalazły się : “Niech no tylko zakwitną jabłonie”, “Gwiazda naszej miłości”, “Noce i dnie”, “Co się nażyłam”, “To były piękne dni” oraz “Spotkamy się za dziesięć lat”. Publiczność podziękowała wspólnym śpiewaniem i owacją na stojąco !!! Na pożegnanie w ramach podziękowania obdarowaliśmy naszą GWIAZDĘ bukietem kwiatów.  Podziękowań nigdy dość więc jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować za wiele dobrej energii przekazanej do publiczności i wyśmienity występ. Życzymy nadal takiej pogody ducha oraz wielu kolejnych wspaniałych występów.

Na tym nie zakończyło się świętowanie dnia Matki i Ojca. Na scenie zaprezentowały się nasze Amatorskie Zespoły Śpiewacze: “Bukowianki”, “Leśnianki” oraz “Stefanów”, które podkreśliły swymi występami charakter spotkania. 

Na koniec spotkania wręczyliśmy nagrody dwóm Kołom Gospodyń Wiejskich: z Wardzyna i Brójec za zajęcie I miejsca w wielkanocnym konkursie.

Scroll to Top
Skip to content