IV Piknik integracyjny – Pożegnanie Lata w Bukowcu

Print Friendly, PDF & Email
03.09.2017 r.
IV PIKNIK INTEGRACYJNY – POŻEGNANIE LATA w BUKOWCU

 

Na zakończenie wakacji, w dniu 3 września 2017 r., odbył się IV Piknik integracyjny – POŻEGNANIE LATA przy świetlicy w Bukowcu. I choć w tym dniu nie brakowało wydarzeń w regionie to mieszkańcy i goście przybyli tłumnie na naszą imprezę.
Wśród wyjątkowych gości byli samorządowcy i mieszkańcy z zaprzyjaźnionej gminy Trzciel. Na scenie zaprezentowały się nasze lokalne zespoły – Mażoretki „SIETE”, Amatorskie Zespoły Śpiewacze: „Bukowianki”, „Leśnianki” i „Stefanów”, Orkiestra Dęta z Kurowic. Można było usłyszeć szanty w wykonaniu zespołu „Rezerwa”, w skład którego wchodzili samorządowcy, mieszkańcy gminy Brójce, członkinie zespołów śpiewaczych oraz solista orkiestry z Kurowic. Gościnnie wystąpili też u nas Akordeoniści z Andrespola. Gwiazdą wieczoru był zespół PLAYBOYS. Trwająca do wieczora impreza zakończyła się zabawą taneczną przy muzyce „Czadowych Gitar” oraz Zespołu Variete.

Podczas pikniku na dzieci czekały liczne atrakcje,wśród nich bezpłatne. „dmuchańce” – zjeżdżalnie, dżungla z placem zabaw, statek piracki, „kaczka połykacz”, megapiłkarzyki i cymbergaje. Można było spotkać Klauna i Szczudlarza, pomalować twarz specjalnymi farbkami i zrobić na pamiątkę zdjęcie w fotobudce.

Imprezie towarzyszyła wystawa poplenerowa uczestniczek pleneru w Wardzynie pn. „Nasze małe Ojczyzny”.

Czynny był punkt medyczny z bezpłatnym pomiarem cukru i ciśnienia oraz porad prawnych.

Nie zabrakło również smacznego jedzenia…

Podczas pikniku wręczono nagrody za udział w konkursie pt. „Pocztówka z wakacji”. Za przysłane do GOK piękne kartki z pozdrowieniami, dyplomy i albumy fotograficzne otrzymali: Adam Kruszyński, Maja Górniak, Marysia Grzonek, Maciej Derach, Julia Basińska, Szymek Kapitułka, Julia Derach, Natalka Klepacz i Wiktoria Jeż.

Piknik poprowadziła Magdalena Michalak z łódzkiej TVP.

Organizatorzy dziękują  druhom z OSP z Bukowca za niedzielną pomoc w organizacji pikniku.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się swym wsparciem do uatrakcyjnienia przebiegu pikniku:

  • Panu Albertowi Ptak – Prezesowi Rady Nadzorczej Polskie Centra Handlowe PTAK S.A.

  • Państwu TOBIK z firmy „INTAP” z Bukowca

  • Panu Markowi Michalakowi z firmy Hurtownia i Dystrybucja Opału w Bukowcu, ul. Zielonogórska 15A
  • Państwu Tomaszowi i Sylwii Basińskim z firmy „KUBA” z Bukowca
  • Panu Jackowi Samiec z Woli Rakowej
  • oraz innym naszym sponsorom…

 

Kilka słów o naszych sponsorach:

1. “PTAK”

jest największym w Europie Środkowej kompleksem umożliwiającym komfortowe zakupy hurtowe i detaliczne odzieży. Miejsce to rozpoczęło swoją działalność w 1993, a dziś jest centrum eksportu polskiej mody na rynki światowe.
W skład Miasta Mody PTAK wchodzi również Dom Mody Polskich Producentów PTAKMODA oraz PTAK OUTLET – największe w regionie centrum outletowe, gdzie produkty światowych marek (m.in. Tommy HilfigerKazarAdidasGuess4FNikeDouglasVenezia) można kupić w cenach co najmniej 30% niższych niż w galeriach handlowych.

Miasto Mody PTAK usytuowane jest w sercu Polski, w Rzgowie koło Łodzi, bezpośrednio przy głównym węźle komunikacyjnym: na skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą ekspresową S8.

Sponsor

2. “INTAP”

INTAP jest firmą rodzinną. Zajmuj się projektowaniem i produkcją siedzeń do autobusów i pojazdów specjalnych. Fotele wyprodukowane w Bukowcu odnajdziecie w pojazdach podróżujących na wszystkich kontynentach.

Siłą firmy są ludzie pracujący od wielu lat, którzy wspólnie budują siłę przedsiębiorstwa.

INTAP stara się blisko współpracować z lokalną społeczności reprezentowaną przez:

· Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowcu

· Szkołę Podstawową w Kurowicach

· Gimnazjum w Kurowicach

· Gminny Ośrodek Kultury w Brójcach

· OSP w Bukowcu

Dla nowo przyjętych pracowników firma proponuje zdobycie atrakcyjnego zawodu:

· Szwaczki

· Montera siedzeń

· Spawacza

· Operatora robotów i maszyn CNC.

Sponsor

Sponsor

Sponsor

 

 

 

 

3. „KUBA”

 

Firma „KUBA” – Sylwia i Tomasz BASIŃSCY, to firma rodzinna z tradycjami; z siedzibą w Bukowcu. Od ponad 20 lat szyje piżamy, których jakość i wykonanie cenione są przez Klientów nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie.

”KUBA” to także znane marki: „MUSTIQUE” i „ BASIŃSCY” . Tu powstają projekty zarówno proste i eleganckie, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn ceniących sobie komfort i wygodę, jak i modne wzory i fasony dla dzieci i młodzieży. Najlepszej jakości polskie materiały i dodatki gwarantują najwyższy komfort noszenia. Ma być wygodnie, czyli tak, jak lubimy najbardziej!

Sponsor

4. Hurtownia i Dystrybucja Opału w Bukowcu, ul. Zielonogórska 15A

Sprzedaje certyfikowane ekogroszki, pelety oraz brykiety. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Sponsor Sponsor

 

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content