“XV MUZYCZNE LATO w WOLI RAKOWEJ”

Print Friendly, PDF & Email

W niedzielę, 16 czerwca 2019 r. odbył się po raz piętnasty festyn “XV MUZYCZNE LATO w WOLI RAKOWEJ”. Słoneczna pogoda i wspaniała atmosfera towarzyszyła imprezie aż do samego wieczora. Podczas festynu na scenie zaprezentowali się: Orkiestra Dęta OSP z Kurowic, uczestnicy zajęć wokalnych z GOK i świetlicy z Bukowca, I Brójecka Drużyna Harcerska „Leśne Stwory” i I Drużyna Harcerska w Bukowcu „Czarne Wilki”, Zespół Tańca Nowoczesnego „TERPS”, Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „BUKOWIACZEK”, Mażoretki SIETE z BUKOWCA, Zespół „Kwiaty Polne”, Helenka Stachurska – keyboard, Amatorskie Zespoły Śpiewacze „STEFANÓW” i „LEŚNIANKI”. Gwiazdą wieczory był Zespół BABY FULL i Zespół BAYER FULL. Na koniec zabawę taneczną zapewnił Zespół GRANDA COVER BAND.

Podczas festynu było wiele dodatkowych atrakcji, wśród nich bezpłatne atrakcje dla dzieci m.in. „dmuchańce”, zjeżdżalnie, basen z łódkami, żyroskop, eurobungee, suchy basen z piłkami, malowanie twarzy, zabawy i animacje, pokaz wielkich baniek mydlanych, pokaz sztuki cyrkowej – klaun oraz wiele innych. Spotkać też można mima/szczudlarza. Na terenie imprezy odbyły się pokazy psów ratowniczych i sprzętu Grupy Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź – Jędrzejów. Dla dbających o zdrowie było stoisko z poradami dietetyka z pomiarem tkanki tłuszczowej. Imprezie towarzyszyły też stoiska gastronomiczne m.in. z daniami z grilla. Nie zabrakło regionalnych potraw oferowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wardzyna.  Imprezę poprowadziła Magdalena Michalak, która została w ramach podziękowań obdarowana bukietem pięknych kwiatów wręczonych przez Wójta Gminy Brójce Radosława Agaciaka.

 Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, którzy przyczynili się swym wsparciem do uatrakcyjnienia przebiegu festynu:

  • Włodzimierzowi Kinasiewiczowi z Polskie Centra Handlowe PTAK S.A.
  • Krzysztofowi i Marcinowi Tobik z firmy INTAP sp.j. z Bukowca
  • Bankowi Spółdzielczemu w Andrespolu
  • Firmie DHL Supply Chain
  • Stanisławowi Spychalskiemu z firmy “STACH” PRZEDSIĘBIORSTWO-HANDLOWO- TRANSPORTOWO-USŁUGOWE ze Stefanowa
  • Ośrodkowi Leczniczo-Rehabilitacyjnym z Wardzyna „Sosnowego Aleja”
  • Pani Annie Bieniawskiej – Dyrektor Biura Regionalnego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” w Łodzi
  • Panu Jerzemu Sobczakowi z firmy Marvel Sp. z o.o. z Łodzi

Gorące podziękowania kierujemy do DZPiT „Bukowiaczek”, ZTN „TERPS”, AZŚ „Stefanów”, „Leśnianki”, Orkiestry Dętej OSP z Kurowic”, mażoretek Siete z Bukowca, zespołu “Kwiaty Polne”, oraz Helenki Stachurskiej  za występy na scenie.

Druhom z OSP w Woli Rakowej i Stefanowa dziękujemy za wsparcie w organizacji imprezy.

"XV MUZYCZNE LATO w WOLI RAKOWEJ"

Scroll to Top
Skip to content