Dzień Kobiet z Kabaretem DNO

Print Friendly, PDF & Email

“Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.”


Dnia 8 marca 2019 r.  świętowaliśmy w naszej gminie Dzień Kobiet. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury przygotował dla Pań, podobnie jak w ubiegłym roku spotkanie z Kabaretem. Każdą z przybyłych Pań witał Wójt Gminy Brójce – p. Radosław Agaciak, wręczając tulipany. Na scenie wystąpił Kabaret DNO, i choć nazwa kabaretu jest “wyjątkowa” to skrót – wbrew wszelkim spekulacjom i plotkom – zaczerpnięty jest od pierwszych liter słów: Dynamiczni, Nieprzewidywalni i Oryginalni. Skecze kabaretowe były przezabawne, a cały występ zwieńczony trzykrotnymi bisami. W jednym ze skeczy wystąpił nasz Wójt p. Radosław Agaciak.  Radości, salw śmiechu wielokrotnie do łez było co niemiara 🙂 Stwierdzamy, że Kabaret DNO to muzyka, bogactwo rekwizytów, kostiumów i “tego czegoś”.  Podczas spotkania, podobnie jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy niespodziankę dla jednego Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy. Tą niespodzianką, był sprzęt AGD, ufundowany przez KRUS Brzeziny, który trafił do KGW Wardzyn.  Serdecznie gratulujemy! Przygotowany był również poczęstunek dla przybyłych gości.

Jeszcze raz składamy wszystkim Paniom życzenia wszystkiego co najlepsze! Spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu!

Scroll to Top
Skip to content