XIV Muzyczne Lato za nami…

Print Friendly, PDF & Email

XIV Muzyczne Lato za nami...

FESTYN „XIV Muzyczne Lato w Woli Rakowej” już za nami!

Impreza odbyła się w niedzielę, 24 czerwca. Pomimo załamania pogody, wszystko odbywało się zgodnie z planem. Deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie. Od godz. 14:00 na scenie zaprezentowały się wszystkie nasze zespoły lokalne: DZPiT ”Bukowiaczek”, trzy grupy  ZTN „TERPS”, Amatorskie Zespoły Śpiewacze: „Bukowianki”, „Leśnianki” i „Stefanów”, Orkiestra dęta OSP z Kurowic. Bez tremy zadebiutowała 7-letnia artystka – Adrianna Walkiewicz, która w towarzystwie naszej orkiestry zaśpiewała dwie piosenki ludowe. Zespół „Rezerwa” „popłynął” po raz drugi, a w pierwszy w Woli Rakowej z szantami. Gwiazdą imprezy był zespół „After Party”. W rytmie disco polo rozbawił i roztańczył zgromadzoną publiczność. W trakcie trwania koncertu artysta rozdawał fanom płyty i koszulki. Niezwykłą okazję mieli najmłodsi uczestnicy imprezy, ponieważ wystąpili na scenie z After Party, tańcząc popularne “Kaczuszki”. Nie zabrakło wspólnych zdjęć z zespołem i autografów. Wspaniale bawił publiczność też zespół „Red Guitars cover Czerwonych Gitar”, a potem zespół „Domino”. Podczas festynu Wójt Gminy Brójce, Dyrektor GOK, Kapelmistrz Orkiestry Dętej z Kurowic wraz z Prezesem wręczyli list gratulacyjny, kwiaty, statuetkę i medal Panu Alojzemu Domińskiemu za 50 lat grania w orkiestrze. Wspaniały jubileusz, jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gratulujemy! Podczas festynu na dzieci czekało wiele bezpłatnych atrakcji m.in. zjeżdżalnie – „dmuchańce”, żyroskop, basen z łódkami, cymbergaje, malowanie twarzy, pokaz wielkich baniek mydlanych, pokaz sztuki cyrkowej – klaun i szczudlarz. Były pokazy policyjnych radiowozów. Druhowie z OSP w Woli Rakowej przedstawili pokaz ratownictwa technicznego (symulacje wypadku drogowego). Panie mogły skorzystać z usługi kosmetycznej i zrobić sobie bezpłatny makijaż. Nieodpłatnie można też było dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej. Coś smacznego na ciepło i na zimno serwowały stoiska gastronomiczne. Imprezę prowadziła Magdalena Michalak – dziennikarka, prezenterka telewizyjna i aktorka. Mimo wyjątkowo niesprzyjającej pogody i meczu naszej reprezentacji wiele osób bawiło się do końca.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: „PTAK” S.A. i „INTAP” Sp.j. z Bukowca, Bankowi Spółdzielczemu w Andrespolu za udzielone wsparcie finansowe.

Gorące podziękowania kierujemy do DZPiT „Bukowiaczek”, ZTN „TERPS”, AZŚ „Stefanów”, „Leśnianki”, „Bukowianki”, Orkiestry Dętej z Kurowic”, zespołowi “Rezerwa” za występy na scenie.

Druhom z OSP w Woli Rakowej i Stefanowa, funkcjonariuszom policji z Komisariatu Policji w Rzgowie na czele z Dzielnicowym Gminy st. asp. Sebastianem Swaczyną dziękujemy za wsparcie w organizacji imprezy.

 

Scroll to Top
Skip to content